پدها

پد استیپل | پد متخلخل

اسفنج متخلخل گریماس، اسفنجی با یک ساختار خوب است که برای اثرات میک آپ های مختلف (برای مثال، رگ های خونی در صورت در زمان پیر کردن افراد) مناسب می باشد. می توان آن را برای انواع میک آپ به کار برد. اسفنج متخلخل به صورت تکی بسته بندی می شود.

روش استفاده

پد استیپل را میان انگشتان نگه داشته و آن را به آرامی فشار دهید، به طوری که قدری برآمده شود. قدری از میک آپ مورد نیاز را بیرون بیاورید و برای آزمایش میزان رنگ، آن را با اسفنج روی دست مرطوب کنید. سپس پوست را تر کنید.

توصیه

از حرکت قلمو زنی استفاده نکنید، چون تاثیر ساختاردار را حذف خواهید کرد.

pad-siah
pad

پد پودر زنی گریماس

پد پودر زنی گریماس شکلی از اسفنج لاستیکی با یک پوشش مخملی می باشد. این پد برای استفاده از پودرهای نرم و کامپکت پادر استفاده می شود و 10 سانتی متر قطر دارد.

روش استفاده

از یک پد پودر زنی تمیز برای بیرون آوردن پودرکامپکت از جعبه استفاده کنید، پودر اضافی را روی دست ساییده و سپس پودر را با یک حرکت ضربه ای به کار برید.

پدلاتکس گریماس

 

اسفنجهای لاتکسی گریماس برای کرم میکاپ خالص، فوندیشن و کاموفلاژ میکاپ خالص مورد استفاده قرار می گیرند. این پد ها مثلثی شکل بوده و در بسته های 4 تایی موجود می باشند.

pad-latex
pad-abi

پد هیدرو گریماس

اسفنج های میک آپ به صورت گرد (60 × 30 میلی لیتر) در بسته بندی تکی و مستطیلی (40 × 40 × 30 میلی متر) در بسته بندی 3 تایی موجود می باشند.

روش مصرف

برای به کار بردن فون ها استفاده می شود.

پد اشکی گریماس

✅پد های قطره اشکی گریماس پدی فوق العاده و همه کاره است.

✅شما از این پد می توانید برای انواع محصولات گریم و میکاپ خود استفاده نمایید.

روش مصرف

قابل استفاده برای انواع فون های چرب و مایع، پرلایت ها، آیشدوها، واتر میکاپ ها، کیک میکاپ و انواع پودرها

pad-ashki
null

محصولات مرتبط